Reči uvaženog profesora Univerziteta Kolumbija Džefrija Saksa, odzvanjaju ušima svih razumnih ljudi i svih državnika koji poštuju i slede principe i pravila medjunarodnog prava
- 12 Jul, 2024
- 2 godina ranije
Posebnu težinu imaju u vremenu kada se odnos medjunarodnih snaga menja i potpuno demaskira licemerne izjave i odluke zapadnih vlada decenijama unazad.
Taj princip "Jaki smo i za nas zakoni ne važe" svojstven je pre svega NATO državama i njihovim poltronima, a Srbi su to dobro iskusili na svojoj koži.
Zato je posebno važna i ispravna odluka predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se iskreno drži principa i pravila medjunarodnog prava, jer tako se najbolje brane pravda i istina, to je najjači rov i utvrdjenje za odbranu Kosova i Metohije i Republike Srpske.
Iako mnogi na Balkanu posebno NVO i političari finansirani od zapada ove reči profesora Saksa neće razumeti, praveći se da ih nisu ni čuli, pošto one ne odgovaraju njihovim mentorima i njihovim teritorijalnim pretenzijama. Mi Srbi smo ih odlično razumeli i one samo dodatno potvrdjuju ispravnu borbu predsednika Vučića i Vlade Srbije za zaštitu prava i pravde!
Partija kosovskih Srba
Najnovije vesti
Čaušić: U Srbiji aktivno 12 požara, prvi put bez žarišta u Deliblatskoj peščari
- 27 Avgust, 2026
- 4 hours from now
Deliblatske peščara danas bez novih žarišta
- 27 Avgust, 2026
- 3 hours from now
Bolji uslovi za pacijente i zaposlene: Renovirana Služba hitne pomoći u Alibunaru
- 27 Avgust, 2026
- 3 hours from now
„Zlatna jesen“ od 28. do 30. avgusta u Gudurici
- 27 Avgust, 2026
- 9 minuta ranije
