25. februara 2021.
Radio televizija Pančevo

TV Program

neca
05:55 – Najava programa za PONEDELJAK – 22. februar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Atlas (r)
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:27 – 60 sekundi
09:30 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Sportske igre mladih (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 –  MALE VESTI
12:30 – BUGARSKE RUŽE  – emisija na bugarskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Zdravlje je lek
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Sportske igre mladih

18:00 – TV prodaja -Laka kupovina

19:00 – VELIKE VESTI

19:30- Vojvođanska događanja
20:00- SPORTSKO OKO
20:30- ABS Šou
20:57- 60 sekundi
21:00- Serija
22:00- VELIKE VESTI
22:30- Serija:Zlatno srce
23:27-60 sekundi
23:30- Smešni video

00:00- Kućica u cveću (r)

00:30-Sportske igre mladih (r)

01:27-60 sekundi

01:30 – Serija: Zlatno srce (r)

02.12 – 60 sekundi

02.15 – Muzika za noć

03:45- Serija (r)

04:52 – 60 sekundi

05:00- Smešni video

05:15 – ComNet TV mreža Srbije (r)

05:55- Najava programa za UTORAK- 23. februar

05:55 – Najava programa za UTORAK – 23. februar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Moda stil (r)
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:27 – 60 sekundi
09:30 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Sportske igre mladih (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 –  MALE VESTI
12:30 – BUNA ZIUA!  – emisija na rumunskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Preventivom do zdravlja
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Biram selo
18:00 – Serija :Rubi
19:00 – VELIKE VESTI 
19:30 – Vojvođanska događanja
19:57 – 60 sekundi

20:00 – ZDRAVLJE NACIJE (urednik i voditelj: Jasmina Petković)
20:30 – Večiti derbi – večita tema
21:00 – Serija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Atlas
00:30 – Serija: Rubi(r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (r)
02:12 – 60 sekund
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija (r)
04:52- 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15 – Vikend kaleidoskop  (r)
05:55 – Najava programa za SREDU – 24. februar

 

05:55 – Najava programa za SREDU – 24. februar

05:57 – 60 sekundi
06:00 – Balkanorama (r)
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:27 – 60 sekundi
09:30 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija: Rubi
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 –  MALE VESTI
12:30 – DOBRI ĐEN!  – emisija na slovačkom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – ZDRAV I PRAV (urednik i voditelj:Branislava Grčić)
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Ulog za profit
18:00 – Serija :Rubi
19:00 – VELIKE VESTI 
19:30 – INTERVJU (urednik i voditelj:Miroslav Milakov)
19:57 – 60 sekundi

20:00 – LICE NACIJE (r)
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Lek iz prirode (r)
00:30 – Serija: Rubi (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (r)
02:12 – 60 sekundi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija (r)
04:52- 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15 – Dokaz stvaranja (r)
05:55 – Najava programa za ČETVRTAK – 25. februar

05:55 – Najava programa za ČETVRTAK – 25. februar

05:57 – 60 sekundi

06:00 – Kućica u cveću  (r)

06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:27 – 60 sekundi
09:30 – Smešni video

10:00 – MALE VESTI

10:05 – Serija :Rubi (r)

10:57 – 60 sekundi

11:00 – Beli luk i papričica

11:30 – TV prodaja – Lak kupovina

12:00 – MALE VESTI
12:30 – IZ NAŠIH KRAJEVA – emisija na mađarskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30  -Lek iz prirode
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Moda stil
18:00 – Serija:Rubi
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvodjanska događanja
20:57 – 60 sekundi
20:00 – Intervju (urednik i voditelj: Miroslav Milakov)
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Balkanorama (r)
00:30 – Serija Rubi (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (r)
02:12 – 60 sekundi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija (r)
04:52 – 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15 – Pod sjajem zvezda (r)
05:55 – Najava programa za PETAK – 26. februar
05:55 – Najava programa za PETAK –26. februar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Zdravlje je lek (r)
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:27 – 60 sekundi
09:30 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija :Rubi (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – MALE VESTI
12.30 – MAKEDONSKI UBAVINI  –  emisija na makedonskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (r)
14:00 –  MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Nas je 10 %
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Kućica u cveću
18:00 – Serija :Rubi
19:00 –  VELIKE VESTI
19:30 –  Vojvođanska događanja
20:00 – INFOGRADNJA (urednik i voditelj: Jasmina Petković)
20:30 – Sputnjik Srbija
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Plodovi mašte
00:30 – Serija Rubi: (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (r)
02:12 – 60 sekundi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija  (r)
04:52 – 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15 – Prolog

05:55 – Najava programa za SUBOTU – 27. februar

05:55 – Najava programa za SUBOTU –27. februar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Azbuka zdravlja (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUNA ZIUA!  – emisija na rumunskom jeziku (r)
07:30 –  MAKEDONSKI UBAVINI  –  emisija na makedonskom jeziku (r)
07:57 –  60 sekundi
08:00 –  BUGARSKE RUŽE  – emisija na bugarskom jeziku (r)
08:30 – INFOROM – emisija na romskom jeziku (r)
08:57 – 60 sekundi
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:30 – Lek iz prirode
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Kuhinjica – vikend izdanje
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Smešni video
11:27 – 60 sekundi
11:30 – Atlas
12:00 – MALE VESTI
12:05 – Zdravlje i vi
13:00 -ComNet TV mreža Srbije
13:57-60 sekundi
14:00-INFOGRADNJA (r)
14:27- 60 sekundi
14:30-Na točkovima
15:00 – Južnobanatski mozaik
15:30 – Sputnjik Srbija
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – INTERVJU (r)
17:27 – 60 sekundi
17:30 – Prolog
18:30 – Vino i vinogradarstvo
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Južnobanatski mozaik
20:27 – 60 sekundi
20:30 – Beleške iz starog gradskog jezgra Pančeva
21:00 – Stabilokratija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – FILM
00:30 – Serija:Rubi (r)
03:15 – Muzika za noć
03:57 – 60 sekundi
04:00 – FILM
05:55 – Najava programa za NEDELJU – 28. februar
05:55 – Najava programa za NEDELJU –28. februar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Preventivom do zdravlja
07:00 – DOBRI ĐEN  – emisija na slovačkom jeziku
07:30 –  IZ NAŠIH KRAJEVA – emisija na mađarskom jeziku
07:57 –  60 sekundi
08:00 –  BOHEMSKA RAPSODIJA -emisija na češkom jeziku
08:30 –  NAs je 10 %
09:00 – TV prodaja – Laka kupovina
09:30 – ZDRAV I PRAV (r)
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Večiti derbi – večita tema
11:00 – Smešni video
11:27- 60 sekundi
11:30 – Balkanorama
12:00 – LICE NACIJE (urednik i voditelj: Marko Milutinović)
13:00 – AGROINFO
13:27 – 60 sekundi
13:30 – Južnobanatski mozaik (r)
14:00 – Sputnjik Srbija
14:30 – Tech lifestyle
15:15 – INFOROM – emisija na romskom jeziku
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – FILM
18:30 – Atlas
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vikend kaleidoskop
20:27 – 60 sekundi
20:30 – Otvorite atlas
21:00 – Sputnjik Srbija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Sputnjik Srbija
23:30 – Pod sjajem zvezda
00:30 – Serija:Zlatno srce  (r)
03:15- Muzika za noć
04:00- FILM
05:55 – Najava programa za PONEDELJAK – 1. mart
Sadržaj tabulara

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija