05:55 – Najava programa za PONEDELJAK, 18.mart
06:00 – 60 sekundi
06:05 – SLOVENCI SMO – emisija na slovenačkom jeziku
06:25 – 60 sekundi
06:30 – Brze vesti
06:40 – Minijature
06:56 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Minijature
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku (r)
12:30 – Brze vesti
12:40 – Velikani
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Vojvođanska događanja
13:30 – Brze vesti
13:35 – Serija: Državni posao
13:50 – MALE VESTI
14:00 – Dokumentarni program
15:30 – Brze vesti
15:35 – Zdravlje nacije (r)
16:00 – Panorama Pančeva
17:30 – Brze vesti
17:40 – Bezbednost na prvom mestu
17:57 – 60 sekundi
18:00 – Serija
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:40 – BUGARSKE RUŽE– emisija na bugarskom jeziku
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – TV atelje (r)
20:30 – Brze vesti
20:35 – Sportsko oko
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – Serija
23:30 – Brze vesti
23:40 – PREPORUČUJEMO
00:30 – Brze vesti
00:40 – Izgubljena istorija
00:57 – 60 sekundi
01:00 – LICE NACIJE (r)
02:30 – Brze vesti
02:40 – BUGARSKE RUŽE– emisija na bugarskom jeziku
03:07 – 60 sekundi
03:10 – PREPORUČUJEMO
03:57 – 60 sekundi
04:00 – Čuvajmo svoje
04:30 – Brze vesti
04:40 –Izgubljena istorija
04:57 – 60 sekundi
05:00 – TV atelje (r)
05:30 – Brze vesti
05:35 – SPORTSKO OKO (r)
05:55 – Najava programa za UTORAK, 19.mart
05:55 – Najava programa za UTORAK, 19. mart
06:00 – 60 sekundi
06:05 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku
06:28 – 60 sekundi
06:30 – Brze vesti
06:40 – Minijature
06:56 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Velikani
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – Bugarske ruže – emisija na bugarskom jeziku (r)
12:30 – Brze vesti
12:40 – Minijature
12:58 – 60 sekundi
13:00 – Vojvođanska događanja
13:30 – Brze vesti
13:35 – Serija: Državni posao
13:50 – MALE VESTI
14:00 – Dokumentarni program
15:30 – Brze vesti
15:35 – Modni začin (r)
16:00 – PANORAMA PANČEVA
17:30 – Brze vesti
17:40 – Kroz vihor vremena
17:57– 60 sekundi
18:00 – Serija
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:35 – Buna ziua! – emisija na rumunskom jeziku
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – Zdrav i prav
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – Serija
23:30 – Brze vesti
23:40 – Preporučujemo
00:30 – Brze vesti
00:35 – Velikani
01:00 – KomNet TV mreža Srbije
01:57 – 60 sekundi
02:00 – Vojvođanska događanja
02:30 – Brze vesti
02:40 – Buna ziua! – emisija na rumunskom jeziku (r)
03:07 – 60 sekundi
03:10 – Preporučujemo
03:57 – 60 sekundi
04:00 – Zdrav i prav
04:30 – Brze vesti
04:40 – Srcem kroz Srbiju
05:30 – Brze vesti
05:35 – Modni začin
05:55 – Najava programa za SREDU, 20. mart
05:55 – Najava programa za SREDU, 20. mart
06:00 – 60 sekundi
06:05 – BOHEMSKA RAPSODIJA – emisija na češkom jeziku
06:28 – 60 sekundi
06:30 – Brze vesti
06:40 – Minijature
06:56 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Velikani
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – BUNA ZIUA – emisija na rumunskom jeziku (r)
12:30 – Brze vesti
12:40 – Minijature
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Vojvođanska događanja
13:30 – Brze vesti
13:35 – Serija: Državni posao
13:50 – MALE VESTI
14:00 – Dokumentarni program
15:30 – Brze vesti
15:35 – Agroinfo (r)
16:00 – Panorama Pančeva
17:30 – Brze vesti
17:40 – Velikani
17:57 – 60 sekundi
18:00 – Serija
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:40 – LEPOTA SLOVAČKOG JEZIKA – emisija na slovačkom jeziku
20:00 – Dokumentarni program
21:25 – U centru pažnje (r)
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – LICE NACIJE (r)
23:30 – Brze vesti
23:40 – PREPORUČUJEMO
00:30 – Brze vesti
00:35 – Žene iz mog sokaka (r)
00:57 – 60 sekundi
01:00 – Stabilokratija
02:00 – Vojvođanska događanja
02:30 – Brze vesti
02:40 – LEPOTA SLOVAČKOG JEZIKA – emisija na slovačkom jeziku (r)
03:07 – 60 sekundi
03:10 – PREPORUČUJEMO
04:00 – LICE NACIJE (r)
05:15 – Čuvajmo svoje
05:55 – Najava programa za ČETVRTAK, 21. mart
05:55 – Najava programa za ČETVRTAK, 21. mart
06:00 – 60 sekundi
06:05 – INFOROM – emisija na romskom jeziku
06:28 – 60 sekundi
06:30 – Brze vesti
06:40 – Minijature
06:56 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Velikani
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – LEPOTA SLOVAČKOG JEZIKA – emisija na slovačkom jeziku (r)
12:30 – Brze vesti
12:40 – Minijature
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Vojvođanska događanja
13:30 – Brze vesti
13:35 – Serija: Državni posao
13:50 – MALE VESTI
14:00 – Dokumentarni program
15:30 – Brze vesti
15:35 – TV atelje (r)
16:00 – Panorama Pančeva
17:30 – Brze vesti
17:35 – Minijature
18:00 – Serija
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:40 – IZ NAŠIH KRAJEVA– emisija na mađarskom jeziku
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – INTERVJU
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – PREPORUČUJEMO
23:30 – Brze vesti
23:40 –Podvizi i podvižnici
00:00 – Agroinfo (r)
00:30 – Brze vesti
00:40 – TV atelje
01:00 – Srcem kroz Srbiju
01:30 – Brze vesti
01:40 – Podvizi i podvižnici
01:57 – 60 sekundi
02:00 – Vojvođanska događanja
02:30 – Brze vesti
02:40 – IZ NAŠIH KRAJEVA– emisija na mađarskom jeziku
03:07 – 60 sekundi
03:10 – Preporučujemo
03:57 – 60 sekundi
04:00 – INTERVJU (r)
04.45– Brze vesti
04:57 – 60 sekundi
05:00 – Srcem kroz Srbiju
05:55 – Najava programa za PETAK, 22. mart
05:55 – Najava programa za petak, 22. mart
06:00 – 60 sekundi
06:05 – Bugarske ruže
06:28 – 60 sekundi
06:30 – Brze vesti
06:40 – Minijature
06:56 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Velikani
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – IZ NAŠIH KRAJEVA – emisija na mađarskom jeziku (r)
12:30 – Brze vesti
12:40 – Minijature
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Vojvođanska događanja
13:30 – Brze vesti
13:35 – Serija: Državni posao
13:50 – MALE VESTI
14:00 – Dokumentarni program
15:30 – Brze vesti
15:35 – Kroz vihor vremena
16:00 – Panorama Pančeva
17:30 – Brze vesti
17:35 – Velikani
17:57 – 60 sekundi
18:00 – Serija
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:40 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – Zdravlje nacije
21:30 – Brze vesti
21.35 – Bezbednost na prvom mestu
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – PREPORUČUJEMO
23:30 – Brze vesti
23:40 – Izgubljena istorija
23:57 – 60 sekundi
00:00 – INTERVJU (r)
00:57 – 60 sekundi
01:00 – U centru pažnje (r)
01:57 – 60 sekundi
02:00 – Vojvođanska događanja
02:30 – Brze vesti
02:40 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku (r)
03:07 – 60 sekundi
03:10 – PREPORUČUJEMO (r)
03:57 – 60 sekundi
04:00 – Zdravlje nacije (r)
04:30 – Brze vesti
04:40 – Bezbednost na prvom mestu (r)
04:57 – 60 sekundi
05:00 – Agroinfo (r)
05:30 – Brze vesti
05:35 – TV atelje (r)
05:55 – Najava programa za SUBOTU, 23. mart
05:55– Najava programa za SUBOTU, 23. mart
06:00 – 60 sekundi
06:02 – Izgubljena istorija
06:30 – Brze vesti
06:40 – IZ NAŠIH KRAJEVA – emisija na mađarskom jeziku
07:00 – 60 sekundi
07:05 – BUGARSKE RUŽE – emisija na bugarskom jeziku
07:30 – Brze vesti
07:40 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku
08:00 – PO VAŠEM IZBORU
10:00 – MALE VESTI
10:10 – Minijature
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – MALE VESTI
12:10 – SLOVENCI SMO – emisija na slovenačkom jeziku
12:30 – Brze vesti
12:40 – Sportske igre mladih
12:58 – 60 sekundi
13.00 – KomNet TV mreža Srbije
13:57 – 60 sekundi
14:00 – Dokumentarni program
15:30- Brze vesti
15:40 – Velikani
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – Brze vesti
16:40 – Intervju (r)
17:30 – Brze vesti
17:40 – TV atelje (r)
18:00 – Serija (r)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Brze vesti
19:35 – TV atelje
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – Kroz vihor vremena
21:30 – Brze vesti
21:35 – Modni začin
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – FILM
00:30 – Brze vesti
00:40 – Serija: Vrata do vrata (r)
02.30 – Brze vesti
02:40 – PO VAŠEM IZBORU (r)
04:07 – 60 sekundi
04:10 – Serija: Državni posao
04:57 – 60 sekundi
05:00 – Srcem kroz Srbiju
05:55 – Najava programa za NEDELJU, 24. mart
05:55 – Najava programa za NEDELJU, 24. mart
06:00 – 60 sekundi
06:02 – BUNA ZIUA! – emisija na rumunskom jeziku (r)
06:30 – Brze vesti
06:40 – IZ NAŠIH KRAJEVA – emisija na mađarskom jeziku (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – LEPOTA SLOVAČKOG JEZIKA – emisija na slovačkom jeziku (r)
07:30 – Brze vesti
07:40 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku (r)
07:57 – 60 sekundi
08:00 – PO VAŠEM IZBORU
10:00 – MALE VESTI
10:10 – BOHEMSKA RAPSODIJA – emisija češkom jeziku
10:25 – Brze vesti
10:30 – Dokumentarni program
12:00 – LICE NACIJE
13:00 – Žene iz mog sokaka
13:57 – 60 sekundi
14:00 – Dokumantrani program
15:30 – Brze vesti
15.35 – U centru pažnje
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – Brze vesti
16:40 – FILM
18:30 – Brze vesti
18:40 – Velikani
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Agroinfo
20:00 – Dokumentarni program
21:00 – Serija
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Brze vesti
22:40 – SLOVENCI SMO – emisija na slovenačkom jeziku
23:00 – INFOROM – emisija na romskom jeziku
23:30 – Brze vesti
23:40 – Srcem kroz Srbiju
00:30 – Brze vesti
00:40 – Serija: Vrata do vrata (r)
02:30 – Brze vesti
02:40 – PO VAŠEM IZBORU (r)
03:57 – 60 sekundi
04:00 – Serija: Državni posao
05:00 – Komnet TV mreža Srbije
05:55 – Najava programa za PONEDELJAK, 25. mart