Fudbalski klub Crvena zvezda pustio u prodaju ulaznice za meč protiv Javora
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da je u onlajn prodaju pustio ulaznice za meč protiv Javora u prvom kolu Superlige Srbije.
- 15 Jul, 2025
- 10 months ago
Foto: TANJUG/JELENA SAVIĆ
"Fudbaleri Crvene zvezde će u subotu, 19. jula od 20 časova na stadionu 'Rajko Mitić' ugostiti ekipu Javora iz Ivanjice u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije. Tim povodom, Crvena zvezda obaveštava navijače da su ulaznice puštene u prodaju. Svi navijači našeg kluba koji žele da uživo pruže podršku igračima i stručnom štabu na premijernom takmičarskom meču u sezoni 2025/2026, mogu da dođu do vrednog parčeta hartije od danas onlajn putem. Ulaznice će biti dostupne na blagajnama stadiona 'Rajko Mitić' u petak, 18. jula od 10 do 18 časova kao i na dan utakmice od 12 sati do početka meča", zaključuje se u objavi kluba.
Dodaje se da su ulaznice dostupne po sledećim cenama: Sever - 400 dinara, Istok - 500 dinara, Zapad - 700 dinara ,Tribina "Siniša Mihajlović" - 1.400 dinara.
Izvor: Tanjug
5. Međunarodni šahovski festival “Srbija open 2025”
Najnovije vesti
Vučević: Pobedićemo blokadere, jer su hteli da sruše državu, a ne jednu stranku
- 07 Jun, 2026
- 35 minuta ranije
Šeron Stoun o dvostrukoj masektomiji
- 07 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Spilberg u pabu tokom kviza o njegovim filmovima
- 07 Jun, 2026
- 2 sati ranije
Spektakl u Pančevu: Teodora Džehverović i Aleksandra Mladenović na Wine Weekend festivalu
- 07 Jun, 2026
- 2 sati ranije
