RTV Pančevo.

RTV Pančevo.

Radio Televizija Pančevo je preduzeće koje je registrovano za emitovanje televizijskog i radijskog programa. Radio Pančevo je počelo da radi u aprilu 1980. godine, TV Pančevo u decembru 1992. godine, dok je internet stranica RTV Pančevo prvi put postavljena 21. decembra 2009. godine.

Završni koncert, kruna baletske sezone

Sezonu obeleženu brojnim priznanjima i nagradama baletski studio Danijela kruniše svečanim završnim koncertom. Ovaj poseban događaj održaće se 9. juna, u Kulturnom centru Pančeva, sa početkom u 17 časova.

Meseci truda i sati ponovljenih koraka staju u jedan koncert, krunu godišnjeg rada. On je dokaz neizmerne ljubavi prema jednoj od najsavršenijih umetnosti pokreta- baletu. U baletskom studiju “Danijela” vlada uzbuđenje dok se bliži završni koncert zakazan za 9.jun u Kulturnom centru sa početkom od 17 sati , istakla je baletski pedagog Danijela Tatić Marinkov.

 Koncert baletskog studija “Danijela” biće prilika da devojčice pokažu umeće koje su savladale tokom ove godine Male balerine vredno su se pripremale tokom cele sezone i sa nestrpljenjem iščekuju trenutak kada će izaći na scenu. Poseban pečat njihovoj igri daje način na koji prilaze sa izuzetnom ozbiljnošću i predanošću. Disciplina i istrajna vežba utkane u svaki pokret doneli su im priznanja i zasluženu pažnju. Balet ima nemerljiv značaj za razvoj dece. Brojne devojčice iz studija “Danijela” kasnije nastavljaju školovanje u baletskoj školi “Dimitrije Parlić” u Pančevu, što predstavlja profesionalno usmerenje. Završni koncert u Kulturnom centru Pančeva biće prilika da se pokaže i predstavi trud i posvećenost tokom sezone, ali i da se pokaže koliko radost igre na sceni znači malim balerinama.