Tajger Vuds nakon hapšenja saopštio da se povlači iz javnosti
Američki golfer Tajger Vuds izjavio je da će se "povući iz javnosti na određeno vreme kako bi se posvetio lečenju i fokusirao se na svoje zdravlje", nakon što je uhapšen zbog saobraćajne nesreće na Floridi.
- 01 April, 2026
- 2 months ago
Foto: AP Photo/Reinhold Matay
Pedesetogodišnji osvajač 15 velikih turnira optužen je za vožnju pod dejstvom opijata ili drugih supstanci nakon što je u petak udario u kamion, preneo je BBC.
Vuds je preko svojih advokata sudu podneo pismenu izjavu da nije kriv. U policijskom izveštaju je navedeno da su kod njega pronađene dve pilule hidrokodona, opioida koji se koristi za lečenje jakih bolova, kao i da su policajci primetili da se ponaša "letargično", uz obilno znojenje i izrazito proširene zenice.
Vuds je u objavi na mreži Iks naveo da razume ozbiljnost situacije i da se povlači iz javnosti kako bi se posvetio lečenju i oporavku.
"Povlačim se na neko vreme da bih se podvrgao lečenju i fokusirao se na svoje zdravlje. To je neophodno kako bih radio na trajnom oporavku", naveo je on.
Dodao je da želi da se vrati "zdraviji, jači i fokusiraniji", i zamolio je javnost da poštuje njegovu privatnost.
Ovo je najnoviji u nizu incidenata u životu slavnog golfera, koji je 2017. godine osuđen na uslovnu kaznu zbog nepažljive vožnje, a 2021. je preživeo tešku saobraćajnu nesreću posle koje je imao više operacija.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Penjaroja: Ovo je samo jedna pobeda, moramo da se pripremimo za naredni meč
- 10 Jun, 2026
- 10 sati ranije
Srpski fudbaler Stefan Mitrović novo pojačanje Vojvodine
- 10 Jun, 2026
- 10 sati ranije
Dubravka Đedović Handanović: Uspešno smo zatvorili sva otvorena pitanja sa MOL-om i postigli kompromis
- 10 Jun, 2026
- 10 sati ranije
Sekulić: Zaslužena pobeda Partizana,pravili smo previše grešaka u presudnim momentima
- 10 Jun, 2026
- 10 sati ranije
