Vensan Kompani ostaje trener fudbalera Bajerna do juna 2029. godine
Trener fudbalera Bajerna Vensan Kompani produžio je ugovor sa klubom iz Minhena do 30. juna 2029. godine, saopštili su iz šampiona Bundeslige.
- 21 Oktobar, 2025
- 7 months ago
Foto: Tanjug
Kompani (39) je krajem maja 2024. godine imenovan za trenera Bajerna, a imao je ugovor sa klubom iz Minhena do juna 2027.
Kompani je sa Bajernom osvojio titulu u Bundesligi i Superkup Nemačke, a klub je odlučio da nagradi belgijskog trenera produženjem ugovora do juna 2029. On je pre Bajerna trenirao Barnli i Anderleht.
"Zahvalan sam, počastvovan i želim da zahvalim Bajernu na poverenju i radnom okruženju koje su mi ponudli od prvog dana. Čini mi se kao da sam ovde duže i da dobro poznajem klub. To je do sada bilo sjajno iskustvo. Krenuli smo na divno putovanje. Hajde da nastavimo naporno da radimo i slavimo još uspeha", izjavio je Kompani, preneo je zvanični sajt kluba.
Fudbaleri Bajerna se nalazi na prvom mestu na tabeli Bundeslige sa 21 bodom iz sedam utakmica.
Izvor: Tanjug
Najnovije vesti
Košarkaši Fenerbahčea uzvratili "brejk" Bešiktašu, Alimpijević isključen
- 17 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Predsednik Vučić završio trodnevnu posetu Gruziji, lično ga ispratio predsednik Kavelašvili
- 17 Jun, 2026
- 3 sati ranije
Novo iznenađenje na Mundijalu: Fudbaleri DR Kongo zaustavili Portugal i Ronalda
- 17 Jun, 2026
- 6 sati ranije
Predsednik Vučić sa Zitom-Džouns: Srbija sve prepoznatljivija na mapi svetske filmske industrije
- 17 Jun, 2026
- 7 sati ranije
