30. maja 2024.
Južni Banat Pančevo Sport Srbija Vesti

Kadeti i pioniri Železničara ređaju pobede

Osim seniora, dobre rezultate zabeležile su i mlađe kategorije Železničara. Pioniri su bili ubedljivi u Zrenjaninu gde su domaći Proleter savladali čak sa 12:0.

Mandić je postigao četiri pogotka, Jezdimirović je tri puta bio precizan, a u listu strelaca upisali su se i Rašić, Nešković, Dimčić, Cvetković i Ajeti.

Kadeti Želje ugostili su somborski Ravangard i načinili su pravi podvig. Posle 0:3 na poluvremenu, uspeli su da preokrenu rezultat i slave pobedu od 4:3. Golove su postigli: Vereš (dva), Krstić i Nedeljković.

Omladinci su gostovali u Novom Sadu gde ih je domaći ODR pobedio sa 5:1.
Železničar je već u devetom minutu ostao sa igračem manje na terenu, što je utakmicu odvelo u drugom smeru.

Ipak, ako je suditi po rezultatima mlađih kategorija pred železničarom je lepa budućnost.