25. januara 2022.
Radio televizija Pančevo
Društvo Južni Banat Kultura Najvažnije Pančevo

Prijem u Gradskoj upravi za ekipu filma „Južni vetar 2 – Ubrzanje“

U Kulturnom centru pančevačka publika bila je u prilici da odgleda filim „Južni vetar 2 – Ubrzanje“, nakon čega se deo glumačke ekipe filma poklonio prisutnoj publici. Ovaj film je do sada pogledalo više od 500.000 ljudi širom naše zemlje.

Povodom projekcije filma Južni vetar 2 – Ubrzanje u Kulturnom centru Pančevo glumačka ekipa posetila je Gradsku upravu. Oni su ovom prilikom sa nama podelili utiske.

Deo ekipe koji je posetio naš grad imao je srdačan prijem u prostorijama Gradske uprave, a tom prilikom su ih dočekali gradonačelnik Pančeva Aleksandar Stevanović i članica Gradskog veća za kulturu i omladinu Marija Jević.

Jovana Stoiljković rekla je da uživaju što na ovaj način približavaju film publici širom Srbije, kao i da im je kontakt sa njima nakon filma najvažniji.

Naš grad je posetila i mlada britansko-ruska glumica Anastazija Everal koja je svoju prve uloge u karijeri ostvarila upravo u ovom srpskom akcionom trileru.

Do sada je film „Južni vetar 2 – Ubrzanje“ odgledalo više od pola miliona ljudi širom Srbije, a prva premijera je bila 2. novembra u Beogradu. Glumci iz porodice „Južni vetar“, kako sebe vole da nazivaju, otkrili su nam da je da film spona između dve sezone serije, ali i da je zamišljen kao trilogija, pa možemo da očekujemo i nastavak.

Related posts

Nastavljena ugradnja novih vodovodnih ventila u Vršcu

Nikoleta Dragaš

Apel za dobrovoljno davanje krvi

Nikola Toadjer

Zahlađenje utiče i na hronične bolesnike

neca

Ostavite komentar

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija