21. oktobra 2021.
Sport Srbija Vesti

Zvezda ubedljiva u Novom Pazaru

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Novi Pazar 4:0 (3:0) na gostovanju u 11. kolu Superlige.

Izabranici Dejana Stankovića, nakon odloženog meča u prethodnom kolu, duel u Novom Pazaru praktično su rešili posle 20 minuta igre, kada su postigli tri gola.

Strelci za crveno-bele bili su Aleksandar Dragović u trećem minutu, Aleksandar Katai (14), Seku Sanogo (20), a tačku na meč stavio je Loi Dioni sa penala u 68. minutu.

Prethodno je udarac Dionija sa bele tačke odbranio Vujanac, ali je nakon informacija iz VAR sobe penal ponovljen, jer je golman domaćina izašao ranije sa gol-linije, a Dioni je ovaj put bio sigurniji.

Crvena zvezda trenutno ima 23 boda i drži drugo mesto na tabeli Superlige.