6. maja 2021.
Najvažnije Pančevo Sport Vesti

Četvrti vezani trijumf Železničara

Pobedom u duelu protiv Loznice 1:0 fudbaleri Železničara su zabeležili četvrti trijumf u prolećnom delu Prve lige Srbije. Strelac za panečavčki tim bio je kapiten Danilo Kovačević iz penala u 43. minutiu utakmice.

Fudbaleri Železničara ostvarili su i četvrti vezani trijumf u prolećnom delu Prve lige Srbije. Loznica je savladana 1:0, a ovim trijumfom pančevački tim je izašao iz “zone ispadanja”.

Dobru igru u prvom poluvremenu fudbaleri Železničara uspeli su da pretoče u pogodak. Posle starta nad Mihajlovim u kaznenom prostoru sudija je dosudio penal za domaćina. Siguran sa bele tačke bio je kapiten Danilo Kovačević koji je u 43. minutu zatresao mrežu Loznice.

Po završetku utakmice Dragan Aničić, trener FK FK “Železničar”, nije krio zadovoljstvo.

Ovo je i četvrti meč u kome Železničar nije primio gol, mreža je mirovala 360 minuta.

Strateg gostujućeg timaMilenko Radić čestitao je Železničaru na pobedi i dodao da nema šta da zameri svojim igračima.

Vremena za slavlje nema. Već u četvrtak Železničar gostuje ekipi Kolubare.