20. aprila 2021.
Sport

Atletičari ,,Dinama” osvojili pet medalja

U Beogradu je održano Prvenstvo Srbije za mlađe junior na kome je “Dinamo” ostvario zapažene rezultate. Atletičari iz Pančeva su osvojili 5 medalja, dva zlata, jedno srebro i dve bronze.

Marija Mrkela, mlada atletičarka “Dinama”, potvrdila je svoju klasu I na Prvenstvu Srbije za mlađe juniore. U Atletskoj dvorani u Beogradu Marija je osvojila dve zlatne medalje i postala Prvak Srbije na 200m i 400m.

Konkurencija na takmičenju u Beogradu je bila jaka, Šampionat države je okupio najkvalitetnije u Srbiji. U AK “Dinamo” ne kriju da su ostvarenim u Beogradu zadovoljni.

Uz Marijina dva zlata za tim iz Pančeva medalje su osvojili i Sanja Marić i Strahinja Stević. Naredni izazov takmičare “Dinama” očekuje već za 14 dana na Prvenstvu Srbije za Pionire.