15. maja 2021.
Društvo Najvažnije Vesti

Odigrano drugo kolo zlatne Soccer lige

Odigrano je drugo kolo zlatne soker lige u malom fudbalu. Nakon utakmica na kojima je viđeno mnogo golova tabela ove lige je počela da se formira.

U pet odigranih utakmica 2. kola Zlatne Soccer media lige u malom fudbalu viđeno je čak 37 golova. U prvom meču ekipa “Vodovoda” porazila je “Pink” rezultatom 5:3.

Drugi meč, u kojem su snage odmerile ekipe “Borbe” i “JKP Parking servis” bio je neizvestan do kraja. Prednost na poluvremenu imao je Parking servis da bi se do kraja meča igrači Borbe konsolidovali i uz pomoć  uspešno izvedenog penala, pobedili. Krajnji rezultat bio je 5:4 u korist Borbe.

Treći fudbalski okršaj 2. kola bio je između “Gradske čistoće” i medijske kuće RTV Pančevo-Dunav Televizija. Naše kolege imale su tokom cele utakmice posed lopte i dva puta prednost- u prvom poluvremenu 1:0 i  na početku drugog poluvremena 2:1. Međutim, ekipa “Čistoće” igrala je u drugom poluvremenu izuzetno posvećenu odbrambenu igru, nakon koje su sledile uspešne kontre. Do poslednjeg sudijskog zvižduka rezultat na semaforu bio 5:2 u korist “Čistoće”.

U preostale dve utakmice “VIP mobile” pobedio je ekipu Soccerbeta rezultatom 4:3, dok je trenutno prvoplasirana ekipa “GSP Beograda” ubedilo slavila protiv portala Partizan.rs rezultatom 5:1.