18. januara 2021.
Društvo Najvažnije Pančevo Sport Vesti

Želja u nedelju protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice

Nakon nerešene utakmice u Kraljevu fudbalerima “Želežničara” sledi važan duel za vikend protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice. O utiscima sa prethodne utakmice, ali i očekivanjima od naredne razgovarali smo sa fudbalerima i stručnim štabom.

Fudbaleri “Železničara” odigrali su nerešeno u gostima protiv ekipe Sloge iz Kraljeva u 12. kolu Prve lige Srbije.  Prvi gol postigli su domaćini na početku drugog poluvremena, ali su igrači “Želje” uspeli da ih stignu golom Luke Stojanovića u 73. minutu. Rezultat je do kraja utakmice ostao  1:1.

U narednom, 13. kolu, “Želja” će kod kuće dočekati Radnički iz Sremske Mitrovice koji se trenutno nalazi pri dnu tabele.

Železničar se trenutno nalazi na 11. mestu na tabeli sa 4 pobede, 3 nerešene utakmice i 5 poraza. Utakmica na “Željinom” stadionu zakazana je za nedelju u 13 sati i 30 minuta. Meč će se, zbog epidemiološke situacije, igrati bez prisustva publike. Međutim, za sve ljubitelje dobrog fudbala Regionalna Radio-televizija Pančevo prenosiće utakmicu.