16. januara 2021.
Najvažnije Pančevo Sport Vesti

RK “Dinamo” pobedom otvorio novu sezonu

U okviru prvog kola “Arkus” lige u rukometu, pančevački “Dinamo” pobedio je zrenjaninski “Proleter” rezultatom 32:26. Meč je rešen u drugom poluvremenu, s obzirom da je razlika na pauzi bila svega jedan gol razlike u korist rukometaša Dinama.

Rukometaši “Dinama” su najbolji mogući način otvorili novu rukometnu sezonu u Srbiji. U prvom kolu “Arkus” lige Srbije “Dinamo” je u Pančevu, bez prisustva publike pobedio ekipu “Proletera” iz Zrenjanina rezultatom 32:26. Utakmica je bila izjednačena u prvom poluvremenu, međutim ekipa “Dinama” je furiozno otvorila drugo poluvreme , napravila razliku i taj rezultat čuvala do kraja utakmice.

Rukometna liga je sada podeljena u dve grupe. U grupi sa Dinamom i Proleterom su, Vojvodina, Partizan, Crvenka, Dubočica, Kikinda i Spartak. Rukometaši “Dinama” sledećeg vikenda gostuju Vojvodini u Novom Sadu.