5. decembra 2019.
Radio televizija Pančevo

TV Program

neca
05:55 – Najava programa za PONEDELJAK – 9. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Vodič kroz dijabetes
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – Serija za decu
09:40 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija Rubi(5/115)(r)
10:57-60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – VESTI NA ZNAKOVNOM JEZIKU
12:30 – BUGARSKE RUŽE  – emisija na bugarskom jeziku
13:00 – Serija Zlatno srce (5/100)(r)
13:30 – Plodovi mašte
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Zdravlje je lek
16:00 – HRONIKA DANA
17:30 – AGROINFO (r)
18:00 – Serija: Rubi (6/115)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvođanska događanja
19:57 – 60 sekundi
20:00 – SPORTSKO OKO (urednik i voditelj: Luka Tešanović)
20:30 – ABS Šou
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija: Operativci
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce (6/100)
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Kućica u cveću (r)
00:30 – Serija: Rubi (6/115) (r)
01.27 – 60 sekundi
01:00 – Kuhinjica
01:30 – Serija: Zlatno srce (6/100) (r)
02.12 – 60 sekundi
02.15 – Muzika za noć
03:45 – Serija: Operativci (r)
04:52 – 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15 – ComNet TV mreža Srbije
05:55 – Najava programa za UTORAK – 10. decembar
05:55 – Najava programa za UTORAK – 3. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Slike zivota
06:30 – Beli luk i papričica (r) 
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – Serija za decu
09:40 – Smesni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija: Rubi (1/115) (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papricica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – VESTI NA ZNAKOVNOM JEZIKU
12:30 – BUNA ZIUA! – emisija na rumunskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (1/100) (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Preventivom do zdravlja
16:00 – HRONIKA DANA
17:30 – Proces
18:00 – Serija: Rubi (2/115)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvođanska događanja
19:57 – 60 sekundi
20:00 – ZDRAVLJE NACIJE (urednik i voditelj: Jasmina Petkovic)
20:30 – Dokumentarni program: Siguran zivot za osobe sa invaliditetom
21:00 – Serija: Operativci
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce (2/100)
23:27 – 60 sekundi
23:30  -Smesni video
00:00 – Atlas
00:30 – Serija: Rubi (2/115) (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (2/100) (r)
02:12 – 60 sekundi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija: Operativci
04:57 – 60 sekundi
05:00 – Smesni video
05:00 – Beograd kao i drugi gradovi (r)
05:55 – Najava programa za SREDU – 4. decembar
05:55 – Najava programa za SREDU – 4. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Vodič za roditelje
06:30 – Beli luk i papričica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – Seriaj za decu
09:30 – Smešni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija: Rubi (2/115) (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:25 – 60 sekundi
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – VESTI NA ZNAKOVNOM JEZIKU
12:30 – DOBRI ĐEN – emisija na slovačkom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (2/100) (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekindi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – ZDRAV I PRAV (urednik i voditelj: Branislava Grčić)
16:00 – HRONIKA DANA
17:30 – Ulog za profit
18:00 – Serija: Rubi (3/115)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvođanska događanja
19:55 – 60 sekundi
20:00 – INFOGRADNJA (r)
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija: Operativci
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce (3/100)
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Život u boji
00:30 – Serija: Rubi (3/115) (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (3/100) (r)
02:12 – 60 sekundi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija: Operativci (r)
04:57 – 60 sekundi
05:00 – Smešni video
05:15  -Dokaz stvaranja
05:55 – Najava programa za ČETVRTAK – 5. decembar
05:55 – Najava programa za ČETVRTAK – 5. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Kucica u cvecu
06:30 – Beli luk i papricica (r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – Serija za decu
09:40 – Smesni video
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Serija: Rubi (3/115) (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papricica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – VESTI NA ZNAKOVNOM JEZIKU
12:30 – MAĐARSKI MINUTI – emisija na mađarskom jeziku
12:57 – 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (3/100) (r)
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Lek iz prirode
16:00 – HRONIKA DANA
17:30 – Kako do posla
18:00 – Serija: Rubi (4/115)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvodjanska dogadjanja
19:57 – 60 sekundi
20:00 – INTERVJU
20:57 – 60 sekundi
21:00 – Serija: Operativci
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce (4/100)
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smesni video
00:00 – Balkanorama (r)
00:30 – Serija: Rubi (4/115) (r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (4/100) (r)
02:13 – 60 sekindi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija: Operativci
04:52 – 60 sekundi
05:00 – Smesni video
05:15 – Srbija u kadru
05:27 – 60 sekundi
05:30 – Plodovi mašte
05:55 – Najava programa za PETAK – 6. decembar
05:55 – Najava programa za PETAK – 6. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Zdravlje je lek
06:30 – Beli luk i papričica(r)
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUĐENJE UZ TV PANČEVO
08:57 – 60 sekundi
09:00 – Kviz: Zabavljaj se i uči
10:00 – MALE VESTI
10:05- Serija Rubi(4/115) (r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Beli luk i papričica
11:30 – TV prodaja – Laka kupovina
12:00 – VESTI NA ZNAKOVNOM JEZIKU
12:30 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku
12:57- 60 sekundi
13:00 – Serija: Zlatno srce (4/100) (r)
13:30 – Kreativno – ekonomski magazin
14:00 – MALE VESTI
14:30 – TV prodaja – Laka kupovina
14:57 – 60 sekundi
15:00 – Kuhinjica
15:30 – Vodič kroz dijabetes
16:00 – HRONIKA DANA
17:30 – Kućica u cveću
18:00 – Serija:Rubi (5/115)
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Vojvodjanska dogadjanja
19:57 – 60 sekundi
20:00 – INFOGRADNJA (urednik i voditelj: Jasmina Petković)
21:00 – Serija:Operativci
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Serija: Zlatno srce (5/100)
23:27 – 60 sekundi
23:30 – Smešni video
00:00 – Plodovi mašte
00:30 – Serija:Rubi (5/115)(r)
01:27 – 60 sekundi
01:30 – Serija: Zlatno srce (5/100)(r)
02:12 – 60 sekindi
02:15 – Muzika za noć
03:45 – Serija:Operativci
04:57 – 60 sekund
05:00- Smešni video
05:15– Prolog
05:55 – Najava programa za SUBOTU – 7. decembar
05:55 – Najava programa za SUBOTU – 7. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Crtani filmovi
06:57 – 60 sekundi
07:00 – BUNA ZIUA! – emisija na rumunskom jeziku (r)
07:30 – MAKEDONSKI UBAVINI – emisija na makedonskom jeziku (r)
08:00 – BUGARSKE RUŽE – emisija na bugarskom jeziku (r)
08:27- 60 sekundi
08:30 – TV prodaja – Laka kupovina
09:00 – VMA
09:30 – Vodič za roditelje
09:57 – 60 sekundi
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Dokumentarni program(r)
10:57 – 60 sekundi
11:00 – Smešni video
11:30 – Pet frendli
12:00-  MALE VESTI
12:30 – TV prodaja – Laka kupovina
13:00 – ComNet TV mreža Srbije
13:57 – 60 sekundi
14:00 – INFOGRADNJA  (r)
14:27 – 60 sekundi
14:30- Na točkovima
15:00 – Južnobanatski mozaik
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – Plodovi mašte
17:00 – Nas je 10%
17:30 – Prolog
18:30 – Vino i vinogradarstvo
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Sputnjik intervju
20:00- Ostajem ovde, Pančevo moj grad
20:30  -KontraVizija(r)
20:57- 60sekundi
21:00 – Dokumentarni program :Upoznajte Meksiko
22:00  –VELIKE VESTI
22:30 – FILM
00:30 – Serija Rubi (1,2,3,4,5/115)(r)
03:15 – Muzika za noć
03:57 – 60 sekundi
04:00 – FILM
05:55 – Najava programa za NEDELJU – 8. decembar
05:55 – Najava programa za NEDELJU – 8. decembar
05:57 – 60 sekundi
06:00 – Crtani film
07:00 – DOBRI ĐEN – emisija na slovačkom jeziku (r)
07:30 – MAĐARSKI MINUTI – emisija na mađarskom jeziku (r)
07:57 – 60 sekundi
08:00 – BOHEMSKA RAPSODIJA – emisija na češkom jeziku (r)
08:30 – TV prodaja – Laka kupovina
09:00 – Kviz – Zabavljaj se i uči
10:00 – MALE VESTI
10:05 – Dokumentarni program :Upoznajte Meksiko(r)
11:00 -Smešni video
11:27 – 60 sekundi
12:00-  LICE NACIJE(novi kulturno-politički talk show koji uređuje  i vodi Marko Milutinović)
12:57- 60 sekundi
13:00 – AGROINFO (urednik i voditelj: Ana Vlajković)
13:30 – Kreativno
13:57 – 60 sekundi
14:00 – Ostajem ovde, Pančevo moj grad(r)
15:00- Vikend kaleidoskop
16:00 – VELIKE VESTI
16:30 – FILM
18:30 – Vino i žene
19:00 – VELIKE VESTI
19:30 – Beograd kao i drugi gradovi
20:27 – 60 sekundi
20:30 – Balkanorama
21:00 -Dokumentarni program :Upoznajte Meksiko
22:00 – VELIKE VESTI
22:30 – Pod sjajem zvezda
00:00 – ABS šou
00:30 – VELIKE VESTI od 22 sata
23:30- ComNet TV mreža Srbije
00:30 – Serija :Zlatno srce(1,2,3,4,5/100)(r)
03:15 – Muzika za noć
02:57 – 60 sekundi
04:00 – FILM
05:55 – Najava programa za PONEDELJAK – 9. decembar

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija