"Lavice" pobedile "Klek" sa 3:1

PANČEVO, 23. decembar 2017. (TV Pančevo) – Ženski Odbojkaški klub „Dinamo“ pobedio je na domaćem terenu ekipu „Kleka“ iz Zrenjanina u 11. kolu Superlige sa 3:1. U sledećem kolu odbojkašice „Dinama“ igraju sa „Crvenom Zvezdom“ iz Beograda.

11. kolo Superlige za odbojkašice donelo je mnogo uzbuđenja u utakmici između „Dinama“ i „Kleka“ u pančevačkoj Hali sportova. Domaći tim je slabije ušao u meč, ali su se odbojkašice u četvrtom setu probudile i završile utakmicu u svoju korist. Trener „Dinama“ Nikola Jerković kaže da je utakmica bila teška, ali da su se igračice dobro izborile.

“Klek” je u dva seta odigrao slabo i prilično brzo izgubio sa 0:2. U trećem setu „Srem“ je imao ubedljivu prednost, ali su se Pančevke probudile, spasle gotovo izgubljenu utakmicu i opravdale svoj nadimak – „Lavice“. Uspešan preokret krunisan je pobedom od 3:2 i begom sa dna tabele. Ovo je bila ključna pobeda za opstanak, smatra trener “Lavica”.

Odobojkašice „Dinama“ u sledećem kolu gostuju u Beogradu, gde će se sastati sa „Crvenom zvezdom“   Klek-MD Zrenjanin