"Dinamo 1945" pobedom završio sezonu

PANČEVO, 3. jun 2018. (TV Pančevo) – U poslednjem kolu Srpske lige Vojvodine fudbaleri „Dinama 1945“ pobedili su „Mladost“ iz Bačkog Jarka sa 3:0. Na konačnoj tabeli „Brzi voz“ zauzeo je treću poziciju sa 53 boda.

U poslednjoj ovosezonskoj utakmici „Dinamo 1945“ ugostio je „Mladost“ iz Bačkog Jarka. Domaći su zapretili već u prvom napadu, ali je lopta pogodila spoljni deo mreže. Svoju dominaciju na terenu plavi su mogli da krunišu već u osmom minutu, ali nisu imali sreće. U 20. minutu igre fudbaler gostiju intervenisao je rukom, a sa bele tačke bio je precizan Arbutina. U 36. minutu Stojanovski je oboren u kaznenom, isti igrač je pogodio sa 11 metara. U drugom delu dominaciju „Dinama“ krunisao je Javor za ubedljivih 3:0 u 83.minutu štoje bio i konačan rezultat susreta.

Na konačnoj tabeli Srpske lige Vojvodine „Dinamo“ je zauzeo treće mesto sa 53 boda.