Deveta pobeda u nizu "brzog voza"

PANČEVO, 11. novembar 2017. (TV Pančevo) – Fudbaleri „Dinama 1945“ pobedili su „Bratstvo 1946“ sa 2:0, u 13. kolu Srpske lige „Vojvodine“. Golove su postigli Jovančić u 46. i Dašić u 67. minutu.

„Brzi voz“ je uspeo da ostvari još jednu pobedu na domaćem terenu, devetu vezanu, a desetu u dosadašnjem toku šampionata. „Bratstvo“ je namučilo „Dinamovce“ u prvom poluvremenu, ali je u nadoknadi vremena sjajnim udarcem Jovančić uspeo da postigne velelepni pogodak za 1:0. U 67. minutu Dašić je centrirao, golman gostiju loše procenio let lopte, koja je uspela da završi u mreži za, ispostaviće se, konačnih „Dinamo“ - „Bratstvo“ 2:0.

Posle 13 odigranih kola „Dinamo“ je drugi na tabeli sa 30 osvojenih bodova, šest manje od vodećeg „Bečeja“. U sledećem kolu „brzi voz“ dočekuje „Crvenu zvezdu“ iz Novog Sada.