Sport

RK "Dinamo" ubedljivo u četvrtfinalu Kupa Srbije

PANČEVO, 8. mart 2017. (TV Pančevo) – Rukometni klub „Dinamo“ u četvrtfinalu Kupa Srbije, pobedio je ekipu „Metaloplastike“ iz Šapca rezultatom 42:28. Žuto-crne već u subotu u Hali sportova, očekuje meč 20. kola protiv ekipe iz Požarevca od 18 sati i 30 minuta.

FK „Crvena zvezda“ protiv „Vojvodine“

PANČEVO, 7. mart 2017. (TV Pančevo) – Četiri dana posle večitog derbija nastavlja se takmičenje u fudbalskoj Superligi Srbije. „Crvena zvezda“ gostuje „Vojvodini“ u derbiju kola, dok „Partizan“ dočekuje „Metalac“.

Održano drugo Školsko prvenstvo Srbije u karateu

PANČEVO, 7. februar 2017. (TV Pančevo) – U Pančevu je održano drugo Školsko prvenstvo Srbije u karateu, na kome je učestvovalo oko 500 učenika iz 286 osnovnih i srednjih škola. Takmičenje su organizovali Savez za školski sport Srbije i Karate federacija Srbije, a takmičenje je svečano otvorio predsednik Sportskog saveza Pančeva Slobodan Bitević.

ŽRK "Pančevo" dočekuje "Mladost"

PANČEVO, 6. mart 2017. (TV Pančevo) – Sledećeg vikenda rukometašice „Pančeva“ nastavljaju takmičenje u Super B ligi Srbije. Posle prvog dela sezone Pančevke zauzimaju šesto mesto na tabeli, ostvarile su četiri pobede uz pet poraza, a iz kluba najavljuju bolje rezultate u nastavku.

Još jedna norma Anje Crevar za Svetsko prvenstvo

PANČEVO, 6. mart 2017. (TV Pančevo) – Plivačica „Dinama“ i reprezentativka Srbije Anja Crevar ostvarila je novi veliki uspeh. Šesnaestogodišnja Pančevka postavila je novi nacionalni rekord u disciplini 200 metara delfin, u apsolutnoj kategoriji, vremenom 2:13,22 na otvorenom prvenstvu Mediterana u Francuskoj. Ovim rezultatom Anja Crevar ostvarila je B normu za Svetko prvenstvo u Budimpešti.

"Lavice" slabije od Obrenovčanki

PANČEVO, 4. mart 2017. (TV Pančevo) – Odbojkašice „Dinama“ poražene su od „TENT“-a iz Obrenovca rezultatom 3:2, u utakmici 17. kola Superlige Srbije. Posle ove utakmice Pančevke zauzimaju šesto mesto na tabeli sa 27 bodova.