Sport

Radaković sinoćnjom pobedom u Nemačkoj najbolji MMA borac iz Pančeva svih vremena!

PANČEVO, 29. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Pančevački MMA borac Marko Radaković sinoć je savladao Milana Milaka u prvoj rundi tzv „gušenjem“ i ovom pobedom postao je najuspešniji MMA borac iz Pančeva svih vremena. Radaković je nastupio na MFN turniru u Karslruhe-u u Nemačkoj.

"Tamiš" izgubio od "Metalca"

PANČEVO, 28. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Košarkaši „Tamiša“ izgubili su na domaćem terenu od valjevskog „Metalca“ rezultatom 84:95 u utakmici trećeg kola Košarkaške lige Srbije. Pančevci su do sada zabeležili jednu pobedu, uz dva poraza.

Atletičari "Dinama" uspešni u Boru

PANČEVO, 28. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Na prvenstvu Srbije u Krosu koje je održano u Boru, Atletski klub "Dinamo" osvojio je prvo mesto u ekipnom plasmanu juniorki, drugo mesto su osvojile ekipe mlađih seniora i seniora. U krajnjem plasmanu, kada se saberu rezultati svih kategorija AK “Dinamo” zauzeo je drugo mesto u Srbiji.

Ragbisti Srbije poraženi od Slovenije u Starčevu

PANČEVO, 28. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Ragbi reprezentacija Srbije poražena je od Slovenije rezultatom 30:21 u utakmici odigranoj na stadionu „Borca“ u Starčevu. Prethodno je održan završni turnir prvenstva Srbije za pionire i petliće.

Sedma pobeda "Dinama" u nizu

PANČEVO, 28. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Fudbaleri „Dinama“ pobedili su u Pančevu ekipu OFK „Odžaci“ rezultatom 1:0, u 11. kolu Srpske lige „Vojvodine“. Jedini gol na utakmici postigao je Luka Jovanić u sedmom minutu prvog poluvremena.

Svi uz Radakovića na MMA turniru u Nemačkoj!

PANČEVO, 28. oktobar 2017. (TV Pančevo) – Pančevački MMA borac Marko Radaković nastupiće večeras u 20 časova u Nemačkoj, na MFN turniru u Karslruheu. Protivnik pančevačkom borcu biće Milan Milak. Merenje je obavljeno tokom današnjeg dana, a Radaković, ukoliko pobedi i plasira se u narednu rundu na turniru, postaće najuspešniji MMA borac iz Pančeva svih vremena. Direktan prenos ovog iventa pa potom i Radakovićevog meča kreće od 19 časova na FB stranici i sajtu Cobras Management.