Programska šema

RTV Pancevo

Ponedeljak

05:55
Najava programa za PONEDELJAK – 24. april
05:57
60 sekundi
06:00
Vodič za roditelje
06:30
Hrana i vino
06:57
60 sekundi
07:00
DOBRO JUTRO! (Vesti u 7:30)
08:57
60 sekundi
09:00
JE L' RODILO? (r)
09:45
KAZIVANJE (r)
10:00
MALE VESTI
10:07
Serija: Sulejman Veličanstveni (117/125)
11:00
60 sekundi
11:03
Ordinacija
11:30
Kućica u cveću
12:00
MALE VESTI
12:07
Beli luk i papričica
12:30
SEOSKA RAZGLEDNICA (r)
12:57
60 sekundi
13:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (15/26)
14:00
VESTI
14:30
Vojvođanska događanja
14:57
60 sekundi
15:00
JE L' RODILO? (r)
15:45
KAZIVANJE (r)
15:57
60 sekundi
16:00
Hrana i vino
16:30
Ordinacija
17:00
UVEĆANJE
17:57
60 sekundi
18:00
Serija: Sulejman Veličanstveni (118/125)
19:00
DAN
19:40
NAŠ GOST
19:55
60 sekundi
20:00
SPORTSKO OKO
20:30
ABS Show
20:57
60 sekundi
21:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (16/26)
22:00
DAN
22:35
Dokumentarni program: Dnevnik iz II Svetskog rata (7)
23:27
60 sekundi
23:30
Ordinacija
00:00
Kućica u cveću
00:30
DAN - izdanje od 22 h
01:00
Paralele
01:30
Beli luk i papričica
01:57
60 sekundi
02:00
Muzika za noć
04:57
60 sekundi
05:00
Dokumentarni program: Dnevnik iz II Svetskog rata (7)
05:55
Najava programa za UTORAK – 25. april

Utorak

05:55
Najava programa za UTORAK – 25. april
05:57
60 sekundi
06:00
Parelele
06:30
Hrana i vino
06:57
60 sekundi
07:00
DOBRO JUTRO! (Vesti u 7:30 h)
08:57
60 sekundi
09:00
SPORTSKO OKO (r)
09:30
ABS show
10:00
MALE VESTI
10:07
Serija: Sulejman Veličanstveni (118/125)
11:00
60 sekundi
11:03
Ordinacija
11:30
Atlas
12:00
MALE VESTI
12:07
Beli luk i papričica
12:30
Bună ziua! - emisija na rumunskom jeziku
12:57
60 sekundi
13:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (16/26)
14:00
VESTI
14:30
Vojvođanska događanja
14:57
60 sekundi
15:00
SPORTSKO OKO (r)
15:30
ABS show
15:57
60 sekundi
16:00
Hrana i vino
16:30
Ordinacija
17:00
UVEĆANJE
18:00
Serija: Sulejman Veličanstveni (119/125)
19:00
DAN
19:40
GOST
19:55
60 sekundi
20:00
INTERVJU: Damir Zobenica, potpredsednik pokrajinske Vlade i visoki funkcioner SNS-a (urednik i voditelj: Miroslav Milakov)
20:57
60 sekundi
21:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (17/26)
22:00
DAN
22:30
OBIČNI PANČEVCI:Branko Mileusnić i Radoslav Marković (autor emisije Radmila Vukelić)
23:27
60 sekundi
23:30
Ordinacija
00:00
Atlas
00:30
DAN od 22 h
01:00
Svet novca
01:30
Beli luk i papričica
01:57
60 sekundi
02:00
Muzika za noć
04:57
60 sekundi
05:00
OBIČNI PANČEVCI: Branko Mileusnić i Radoslav Marković (autor emisije Radmila Vukelić)
05:55
Najava programa za SREDU – 26. april

Sreda

05:55
Najava programa za SREDU – 26. april
05:57
60 sekundi
06:00
SEOSKA RAZGLEDNICA
06:30
Hrana i vino
05:57
60 sekundi
07:00
DOBRO JUTRO! (Vesti u 7:30 h)
08:57
60 sekundi
09:00
INTERVJU: Damir Zobenica, potpredsednik pokrajinske Vlade i visoki funkcioner SNS-a (r)
10:00
MALE VESTI
10:07
Serija: Sulejman Veličanstveni (119/125)
11:00
60 sekundi
11:02
Ordinacija
11:30
Lek iz prirode
12:00
MALE VESTI
12:07
Beli luk i papričica
12:30
DOBRI ĐEN - emisija na slovačkom jeziku
13:57
60 sekundi
13:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (17/26)
14:00
VESTI
14:30
Vojvođanska događanja
15:00
INTERVJU: Damir Zobenica, potpredsednik pokrajinske Vlade i visoki funkcioner SNS-a (r)
15:57
60 sekundi
16:00
Hrana i vino
16:30
Ordinacija
17:00
UVEĆANJE
18:00
Serija: Sulejman Veličanstveni (120/125)
19:00
DAN
19:40
NAŠ GOST
19:57
60 sekundi
20:00
INTERVJU: Dušan Borković, automobilski as (urednik i voditelj: Zorana Šteković)
20:45
Pravimo za vas
20:57
60 sekundi
21:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (18/26)
22:00
DAN
22:30
Dokumentarni program: Divljina Arabije (1)
23:27
60 sekundi
23:30
Ordinacija
00:00
Lek iz prirode
00:30
DAN od 22 h
01:00
Balkanorama
01:30
Beli luk i papričica
01:57
60 sekundi
02:00
Muzika za noć
04:57
60 sekundi
05:00
Dokumentarni program: Divljina Arabije (1)
05:55
Najava programa za ČETVRTAK – 27. april

Četvrtak

05:55
Najava programa za ČETVRTAK – 27. april
05:57
60 sekundi
06:00
Svet novca
06:30
Hrana i vino
06:57
60 sekundi
07:00
DOBRO JUTRO! (Vesti u 7:30 h)
08:57
60 sekundi
09:00
INTERVJU: Dušan Borković, automobilski as (r)
09:45
Pravimo za vas
10:00
MALE VESTI
10:05
Serija: Sulejman Veličanstveni (120/125)
11:00
60 sekundi
11:02
Ordinacija
11:30
Zdravlje je lek
12:00
MALE VESTI
12:07
Beli luk i papričica
12:30
MAĐARSKI MINUTI
12:57
60 sekundi
13:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (18/26)
14:00
VESTI
14:30
Vojvođanska događanja
15:00
INTERVJU: Dušan Borković, automobilski as (r)
15:45
Pravimo za vas
15:57
60 sekundi
16:00
Hrana i vino
16:30
Ordinacija
17:00
UVEĆANJE
18:00
Serija: Sulejman Veličanstveni (121/125)
19:00
DAN
19:40
NAŠ GOST
19:57
60 sekundi
20:00
JUŽNIM BANATOM (autor emisije: Irina Veljković)
20:45
Pravimo za vas
20:57
60 sekundi
21:00
Serija: Istrage gospođive Fišer (19/26)
22:00
DAN
22:30
Dokumentarna serija: Lokomotiva - istorija železnice (2/3)
23:30
Ordinacija
00:00
Zdravlje je lek
00:30
DAN od 22 h
01:00
Vino i vinogradarstvo
01:30
Beli luk i papričica
01:57
60 sekundi
02:00
Muzika za noć
04:57
60 sekundi
05:00
Dokumentarni program: Lokomotiva - istorija železnice (2/3)
05:55
Najava programa za PETAK – 28. april

Petak

05:55
Najava programa za PETAK – 28. april
05:57
60 sekundi
06:00
Vino i vinogradarstvo (r)
06:30
Hrana i vino
06:57
60 sekundi
07:00
DOBRO JUTRO! (Vesti u 7:30 h)
08:57
60 sekundi
09:00
Dokumentarni program: JUŽNIM BANATOM (r)
10:00
MALE VESTI
10:05
Serija: Sulejman Veličanstveni (121/125)
11:00
60 sekundi
11:02
Ordinacija
11:30
Preventivom do zdravlja
12:00
MALE VESTI
12:07
Beli luk i papričica
12:30
BANATSKO SONCE
13:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (19/26)
14:00
VESTI
14:30
Vojvođanska događanja
14:57
60 sekundi
15:00
JUŽNIM BANATOM (r)
16:00
Hrana i vino
16:30
Ordinacija
17:00
UVEĆANJE
18:00
Serija: Sulejman Veličanstveni (122/125)
19:00
DAN
19:40
NAŠ GOST
19:57
60 sekundi
20:00
INFOGRADNJA: Imre Kern, državni sekretar ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infratsrukture
20:30
Svet novca
20:58
60 sekundi
21:00
Serija: Istrage gospođice Fišer (20/26)
22:00
DAN
22:30
Prolog
23:27
60 sekundi
23:30
Ordinacija
00:00
Vino i vinogradarstvo
00:30
DAN od 22 h
01:00
INFOGRADNJA (r)
01:30
Beli luk i papričica
02:00
Muzika za noć
05:27
60 sekundi
05:00
Prolog
05:55
Najava programa za SUBOTU – 29. april

Subota

05:55
Najava programa za SUBOTU – 22. april
05:57
60 sekundi
06:00
Crtani filmovi
06:57
60 sekundi
07:00
OBIČNI PANČEVCI: Đorđe Jelenić (r)
07:57
60 sekundi
08:00
DOBRO JUTRO!
09:00
JE L’ RODILO? (r)
09:45
KAZIVANJE (r)
09:57
60 sekundi
10:00
Vodič kroz dijabetes
10:30
Zdravlje je lek
10:57
60 sekundi
11:00
INTERVJU: Tanja Božić, članica Gradskog veća zadužena za obrazovanje(r)
11:27
60 sekundi
11:30
Lek iz prirode
11:57
60 sekundi
12:00
DOBAR DAN!
13:27
60 sekundi
13:30
INFOGRADNJA: Imre Kern, državni sekretar u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja, i infrastrukture (r)
13:57
60 sekundi
14:00
SEOSKA RAZGLEDNICA
14:30
Paralele
15:00
Dokumentarni program: Visoka umetnost Nizozemlja (3)
16:00
VESTI
16:30
Balkanorama
16:57
60 sekundi
17:00
IT network
17:27
60 sekundi
17:30
Hrana i vino, vikend izdanje
18:30
Vino i vinogradarstvo
19:00
DAN
19:30
BUNA ZIUA! - emisija na rumunskom jeziku
19:57
60 sekundi
20:00
BANATSKO SONCE - emisija na makedonskom jeziku
20:27
60 sekundi
20:30
MINI SERIJA: Devojčica prljavih ruku (2/2)
22:10
DAN
22:30
SNIMAK: RK Dinamo - RK Crvena zvezda
23:50
Balkanorama
00:30
DAN od 22 sata
01:00
Muzika za noć
03:57
60 sekundi
04:00
Lek iz prirode
04:30
Kućica u cveću
04:57
60 sekundi
05:00
JE L’ RODILO?
05:45
KAZIVANJE
05:55
Najava programa za NEDELJU – 23. april

Nedelja

05:55
Najava programa za NEDELJU – 23. april
05:57
60 sekundi
06:00
Crtani film
06:57
60 sekundi
07:00
Dokumentarni program: Dnevnik iz II Svetskog rata
07:57
60 sekundi
08:00
DOBRO JUTRO!
08:57
60 sekundi
09:00
Hrana i vino - nedeljno izdanje
09:57
60 sekundi
10:00
Vodič za roditelje
10:30
Pet friendly
10:57
60 sekundi
11:00
Horizont (produkcija Studija B)
12:00
DOBAR DAN
12:15
JE L’ RODILO?
12:57
60 sekundi
13:00
KAZIVANJE
13:15
Pravimo za vas
13:30
Svet novca
13:57
60 sekundi
14:00
ABS show
14:30
Na točkovima
14:57
60 sekundi
15:00
Dokumentarna serija: Lokomotiva - istorija železnice (1/3)
16:00
VESTI
16:20
MINI SERIJA: Devojčica prljavih ruku (2/2)
17:57
60 sekundi
18:00
OBIČNI PANČEVCI: Đorđe Jelenić (r)
19:00
DAN
19:30
DOBRI ĐEN - emisija na slovačkom jeziku
20:00
MAĐARSKI MINUTI - emisija na mađarskom jeziku
20:27
60 sekundi
20:30
FILM: Do kraja
22:15
DAN
22:45
ETHNO GLAS 2016. - Koncert pevačkih grupa
00:30
DAN od 22 h
01:00
Muzika za noć
03:57
60 sekundi
04:00
Vodič kroz dijabetes
04:30
ABS SHOW
04:57
60 sekundi
05:00
Na točkovima
05:30
Pet friendly
05:55
Najava programa za PONEDELJAK – 24. april