22. oktobra 2020.
Radio televizija Pančevo
Najvažnije Pančevo Sport Vesti

Nova sezona Zlatne Soccer lige počinje 23. oktobra. Naša medijska kuća „juri“ trofej!

Fudbalski spektakl u Beogradu, na Carevoj Ćurpiji. Odigran je Superkup „Zlatne Soccer“ lige u fudbalu na kojem je ekipa GSP Beograd ubedljivo pobedila vicešampiona lige tim portala Partizan.rs. Posle utakmice održan je žreb za narednu sezonu gde će prvi put nastupiti i naša medijska kuća.

Medijska kuća RTV Pančevo – Dunav Televizija nastupiće po prvi put u 12. sezoni Zlatne Soccer lige u fudbalu. Na turniru koji počinje 23. oktobra učestvovaće 12 ekipa među kojima će biti i ekipa RTV Pančevo – Dunav Televizija. U petak 9.oktobra u Beogradu održan je žreb,tako da će se naša ekipa u prvom kolu sastati sa ekipom Borbe.

Iz naše ekipe poručuju, da će „napasti“ trofej bez obzira što nam je ovo prvo učešće. Tim je sastavljen , tako da naši zaposleni jedva čekaju start nove sezone Zlatne Soccer lige.

Pre samog žreba održan je Superkup između ekipa Partizana.rs i ekipe GSP Beograd.

Meč je završen ubedljivom pobedom ekipe GSP Beograd koja je osvojila Superkup.

Nova Zlatna Soccer Liga startuje 23. oktobra. Naša medijska kuća odigraće svoj prvi meč protiv Borbe. Kao što smo i najavili na turniru učestvuje 12 ekipa, među kojima su brojni mediji, portali sportskih klubova, predstavnici javno-komunalnih preduzeća, mobilnih operatera i Agencije za bezbednost saobraćaja.

Posle prvog dela sezone koja će trajati i u 2021. godini, igraće se Play off, kao i Play out.

Related posts

U Domu omladine održaće se promocija zbornika „Rukopisi 43“

Bojana Kecic

PU Pančevo: Apelujemo na sve učesnike u saobraćaju da vode računa i budu savesni!

Mica Milakov

Vučić: Stopa nezaposlenosti u Srbiji pala na 10,3 odsto

Nikoleta Dragaš

Ostavite komentar

Ovaj sajt koristi kolačiće da bi vam pružio bolje korisničko iskustvo. Za detalje pogledajte uslove korišćenja. Prihvatam Više informacija