29. oktobra 2020.
Najvažnije Pančevo Sport Vesti

RK „Dinamo“ pobedom otvorio novu sezonu

U okviru prvog kola „Arkus“ lige u rukometu, pančevački „Dinamo“ pobedio je zrenjaninski „Proleter“ rezultatom 32:26. Meč je rešen u drugom poluvremenu, s obzirom da je razlika na pauzi bila svega jedan gol razlike u korist rukometaša Dinama.

Rukometaši „Dinama“ su najbolji mogući način otvorili novu rukometnu sezonu u Srbiji. U prvom kolu „Arkus“ lige Srbije „Dinamo“ je u Pančevu, bez prisustva publike pobedio ekipu „Proletera“ iz Zrenjanina rezultatom 32:26. Utakmica je bila izjednačena u prvom poluvremenu, međutim ekipa „Dinama“ je furiozno otvorila drugo poluvreme , napravila razliku i taj rezultat čuvala do kraja utakmice.

Rukometna liga je sada podeljena u dve grupe. U grupi sa Dinamom i Proleterom su, Vojvodina, Partizan, Crvenka, Dubočica, Kikinda i Spartak. Rukometaši „Dinama“ sledećeg vikenda gostuju Vojvodini u Novom Sadu.