23. septembra 2020.
Najvažnije Pančevo Sport Vesti

„Dizelka“ savladala Zemun

Fudbaleri „Železničara“ ostvarili su prvu pobedu u Prvoj ligi Srbije. U 4. kolu nove sezone „dizelka“ je savladala Zemun sa 2:0, golovima Kovačevića i Stanića.

Fudbalski klub „Železničar“ ostvario je istorijsku pobedu, prvu u Prvoj ligi Srbije, trijumfovavši nad ekipom „Zemuna“ rezultatom 2:0. Izabranici Marka Perovića, bili su bolji rival na terenu i zasluženo zabeležili prva tri boda u ovom rangu takmičenja. „Dizelka“ je do prednosti stigla golom kapitena Danila Kovačevića u 40. minutu. U drugom delu susreta fudbaleri „Železničara“ uspeli su da dupliraju prednost. Rezervista Petar Stanić stavio je tačku na ovu utakmicu lepim golom u 90. minutu.

Nakon četiri kola Pančevci imaju četiri boda i nalazi se na deobi osmog mesta na tabeli, ekipa „Zemuna“ je 12. sa bodom manje. U sledećem kolu „Želja“ gostuje „Loznici“, Zemunci dočekuju „Dubočicu“.