29. septembra 2020.
Najvažnije

Borenović osvojio zlato u Bratislavi

Mladi pančevački džudista Boško Borenović osvojio je zlatnu medalju na Evropskom kupu u Bratislavi. On je u kategoriji do 90 kilograma među 40 učesika bio najbolji u zasluženo osvojio prvo mesto.

Evropski kup za džudiste jedno je od najprestižnijih i najjačih takmičenja na starom kontinentu. Boško Borenović, pančevački džudista koji se takmiči za beogradski klub „Žandarmarija“ je na evropskom kupu u Bratisalavi, odžanom 8. septembra  osvoji zlatnu medalju. Kaže da je veoma ponosan na svoj uspeh.

Pored takmičenja u Austriji, Boško Borenović nastavlja da se priprema i za ostala evropska i svetska takmičenja koja ga očekuju u 2020. godini. Veruje da će uspeti da održi dobru formu i da će ponoviti uspeh iz Bratislave.