26. avgusta 2019.
Najvažnije Sport Vesti

Srbija pobedila Crnu Goru, viši rang sve bliže

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Beogradu Crnu Goru sa 2:1 (2:0), u utakmici 5. kola Grupe 4 C Lige nacija, i sve je bliže osvajanju prvog mesta i plasmanu u viši rang.

Golove za Srbiju postigli su Adem Ljajić u 30. i Aleksandar Mitrović u 32. minutu, dok je strelac za Crnu Goru bio Stefan Mugoša u 70. minutu.

Pored toga, Mitrović je u 38. minutu promašio penal kada je „panenka“ stilom prebacio gol.

Crnogorci su mogli i do izjednačenja u finišu, ali tada se istakao Predrag Rajković odličnim intervencijama.

Takođeje poništen je gol Mugoše zbog ofsajda, u prilično spornoj situaciji.

U drugom meču grupe od 20.45 sastaju se Rumunija i Litvanija.