26. avgusta 2019.
Južni Banat Opovo

Pobeda Sakuljana u Crepaji

DRUŽINA KOZLOVAC (Crepaja) – SAKULE 39:46 (5:6; 8:21; 13:7; 12:13).

Nakon debakla u Opovu pre dve nedelje, košarkaši Sakula su se konsolidovali i zabeležili dve pobede u nizu. Ovog puta zabeležena je pobeda u Crepaji, što je njihov četvrti trijumf ove sezone. Tvrda i egal utakmica, koja je odlučena u drugoj četvrtini (21:8) kada su Sakuljani napravili prednost od 14 poena na poluvremenu. Domaćin je uspeo u trećoj deonici utakmice da smanji prednost ali do kraja meča nisu uspeli ništa više od toga. Dan ranije Opovčani su kao domaćini bili ubedljivi u susretu sa ekipom Mladosti iz Omoljice, koju su deklasirali rezultatom 85:37.